O nas

Dowiedz się więcej o naszej firmie

Kim jesteśmy?

Nasza rodzinna firma działa od 1983 roku. Od początku działalności zajmujemy się kamieniarstwem budowlanym.Sprowadzamy materiały o dużych walorach estetycznych. Naszym sukcesem będzie Państwa satysfakcja ze zrealizowanej pracy kamieniarskiejJesteśmy bezpośrednim importerem kamienia naturalnego, wybór i selekcję przeprowadzamy osobiście u naszych dostawców. W naszej ofercie znajdą Państwo marmury, granity, trawertyny, onyxy i konglomeraty importowane z różnych stron świata. Na specjalne zamówienia jesteśmy w stanie sprowadzić każdy rodzaj materiału. Współpracujemy z renomowanymi biurami projektowymi. Oferujemy kompleksową obsługę klienta: projekt, dostawa kamienia, obróbka, montaż, konserwacja.

Nasza oferta

Nasza firma wykonuje elementy zarówno z kamienia naturalnego jak i konglomeratów, takie jak blaty kuchenne, blaty łazienkowe, parapety, posadzki, obudowy kominkowe, elewacje, okładziny ścienne, schody itp.

Jako że nasza firma zajmuje się bezpośrednim importem kamienia z całego świata sprzedajemy również całe slaby wyselekcjonowane przez naszych przedstawicieli

Posiadamy profesjonalny sprzęt do cięcia i obróbki kamieni, który pozwala również na dokładne cięcie i obróbkę gresu oraz glazury

Do kogo kierujemy nasze usługi?

Jako rzetelna i wiarygodna firma współpracujmy zarówno z klientami indywidualnymi, firmami wykończeniowymi jak i projektantami. Zapewniamy wysokiej jakości produkty w przystępnej cenie oraz wsparcie od początku do końca realizacji. Sprawdź nas, nie wahaj się zapytać!

Budujesz się, remontujesz, potrzebujesz fachowej pomocy odnośnie kamienia i jego zastosowania? Dzięki wieloletniemu doświadczenie możesz na nas liczyć!

Klienci Indywidualni

Potrzebujesz fachowego wsparcia, wysokiej jakości wykonywanych usług, regularnego partnera podczas wykonywania swoich usług? Skontaktuj się z nami!

Wykonawcy

Masz wiele pomysłów, chcesz je realizować przy zastosowaniu wysokiej jakości materiałów? Służymy pomocą! Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem, zapraszamy do naszego biura gdzie możemy wraz z twoim klientem omówić przebieg realizacji.

Architekci i projektanci